Rūres senioru aprūpe (pansionāts) ir ērta dzīves vieta cilvēkiem, kas grib justies droši medicīnas speciālistu tuvumā, dzīvot harmoniskā un zaļā vidē un pavadīt vecumdienas pašpietiekami.

Rūre ikdienā

Patstāvību
veicinoša vide

Rūre nav slimnīca — tā ir veselības un aprūpes vieta, kas nodrošina ērtu dzīvi un atbalsta seniorus viņu ikdienā, aicinot pašiem iesaistīties savas veselības uzlabošanā un palīdzot būt veselīgiem un aktīviem pēc iespējas ilgāku laiku.

Nepārtraukts sociālais
un medicīniskais atbalsts

Sākot ar maltītēm un beidzot ar kultūras pasākumiem — visi Rūre notikumi ir īpaši piemēroti klientu vēlmēm un veicina gan ķermeņa, gan prāta labsajūtu. Kultūras un sociālajās aktivitātēs regulāri aicinām iesaistīties arī Rūre klientu radiniekus.

Īpaši pielāgotas
ikdienas aktivitātes

Rūre ir piemērota vieta gan senioriem, kuriem nepieciešama nepārtraukta medicīniska uzraudzība, gan tiem, kuri ir patstāvīgi savā ikdienā. Ērti un ātri pieejami medicīnas pakalpojumi ļauj ilgstoši uzturēt veselību un justies droši arī neparedzamās situācijās.

Veselības centrs Liepājā
Rūre veselības centra pagalms Labraga ielā 11, Liepājā.

Saviem klientiem medicīnas pakalpojumus nodrošinām atkarībā no nepieciešamā veselības aprūpes līmeņa — no vienkāršas rehabilitācijas vai ikdienas atbalsta līdz augstas kvalitātes paliatīvai aprūpei, Rūre piedāvā visaptverošus veselības pakalpojumus dažāda vecuma pacientiem.

Ikvienam, kas kļūst par Rūre klientu 1.vizītes laikā tiek veikta multidisciplināra veselības pārbaude, iesaistot veselības, sociālās un rehabilitācijas aprūpes profesionāļus, pēc kuras tiek noteikts nepieciešamais veselības aprūpes līmenis.

1. Līmenis

Klients ir pietiekami spēcīgs, lai ikdienas nodarbes veiktu pats, veselības uzraudzība un regulāras medicīniskās pārbaudes tiek veiktas pie Rūre ģimenes ārsta.

29/ DienāTrīsvietīga istaba
39/ DienāDivvietīga istaba
44/ DienāVienvietīga istaba

2. Līmenis

Klientam ir nepieciešama ikdienas palīdzība ar medikamentu lietošanu, tomēr nav nepieciešama cita veida stacionārā palīdzība. Regulāras veselības pārbaudes tiek veiktas pie ģimenes ārsta Rūre veselības un aprūpes vietā.

35/ DienāTrīsvietīga istaba
43,5/ DienāDivvietīga istaba
49/ DienāVienvietīga istaba

3. Līmenis

Klientam ir grūtības pārvietoties vai būt neatkarīgam, veicot ikdienas nodarbes, nepieciešamo medicīnisko un ikdienas atbalstu sniedz Rūre Liepāja komanda.

40/ DienāTrīsvietīga istaba
55/ DienāDivvietīga istaba
70/ DienāVienvietīga istaba

4. Līmenis

Klients ir hroniski guļošs, tam nepieciešama nepārtraukta aprūpe un medikamentu nodrošināšana, kas tiek veikta Rūre Liepāja veselības un aprūpes vietā.

49/ DienāTrīsvietīga istaba
64/ DienāDivvietīga istaba
75/ DienāVienvietīga istaba
Rūre klientiem pieejamas vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas istabiņas.
Kā kļūt par
Rūre klientu?

Katram Latvijas senioram, kurš saniedzis pensijas vecumu ir tiesības saņemt veselības un aprūpes pakalpojumus kādā no Latvijas sociālās aprūpes vietām.

Sadarbojoties ar Liepājas pašvaldību, arī Rūre piedāvā augstas kvalitātes sociālās aprūpes pakalpojumus gan vietējiem, gan citu reģionu senioriem.

01

Pieteikšanās

Pretendējot uz pašvaldības apmaksātu pakalpojumu, sazinieties ar savas pašvaldības sociālo dienestu norādot, ka vēlaties kļūt par Rūre klientu. Uz pašvaldības apmaksātu vietu var pretendēt iedzīvotāji no pašvaldībām, kam ir noslēgta sadarbība ar Rūre.

Piesakoties uz pašvaldības nodrošinātu sociālās aprūpes pakalpojumu senioriem, tas izmaksās 85% no pensijas apmēra, savukārt, starpību no kopējām pakalpojuma izmaksām segs pašvaldība. Pašvaldības nodrošināto aprūpes vietu skaits ir ierobežots.

02

Pirmā vizīte

Pēc pieteikšanās vienosimies par laiku pirmajai vizītei, kuras laikā iepazīsimies, veiksim nepieciešamās veselības pārbaudes un vienosimies par piemērotāko aprūpes līmeni un izmaksām, kā arī iepazīstināsim ar pieejamajiem papildu pakalpojumiem.

Pēc veselības pārbaudes mēs Jūs iepazīstināsim ar Rūre Liepāja komandu, telpām un teritoriju, kā arī pastāstīsim par mūsu ikdienu, tradīcijām un Rūre aktuālajiem notikumiem.

03

Pievienošanās Rūre

Uzsākot dzīvi Rūre Liepāja veselības un aprūpes vietā, gan Jums, gan Jūsu radiniekiem ik mirkli būsim līdzās, lai atbalstītu visos ikdienas notikumos.

Katram Rūre klientam nodrošinām iespēju pašam plānot savu ikdienu, vienlaikus aicinot iesaistīties kultūras notikumos, regulāri informējot par jaunumiem un aktualitātēm Rūre Liepāja un organizējot kopīgus Rūre pasākumus.

Veselības centrs Liepājā