Rūres senioru aprūpe (pansionāts) ir ērta dzīves vieta cilvēkiem, kas grib justies droši medicīnas speciālistu tuvumā, dzīvot harmoniskā un zaļā vidē un pavadīt vecumdienas pašpietiekami.

1.līmenis

trīsvietīga istaba 29€/dienā

divvietīga istaba 39€/dienā

vienvietīga istaba 44€/dienā

Klients ir pietiekami spēcīgs, lai ikdienas nodarbes veiktu pats, veselības uzraudzība un regulāras medicīniskās pārbaudes tiek veiktas pie Rūre ģimenes ārsta.

2.līmenis

trīsvietīga istaba 35€/dienā

divvietīga istaba 43,50€/dienā

vienvietīga istaba 49€/dienā

Klientam ir nepieciešama ikdienas palīdzība ar medikamentu lietošanu, tomēr nav nepieciešama cita veida stacionārā palīdzība. Regulāras veselības pārbaudes tiek veiktas pie ģimenes ārsta Rūre veselības un aprūpes vietā.

3.līmenis

trīsvietīga istaba 40€/dienā

divvietīga istaba 55€/dienā

vienvietīga istaba 70€/dienā

Klientam ir grūtības pārvietoties vai būt neatkarīgam, veicot ikdienas nodarbes, nepieciešamo medicīnisko un ikdienas atbalstu sniedz Rūre Liepāja komanda.

4.līmenis

trīsvietīga istaba 49€/dienā

divvietīga istaba 64€/dienā

vienvietīga istaba 75€/dienā

Klients ir hroniski guļošs, tam nepieciešama nepārtraukta aprūpe un medikamentu nodrošināšana, kas tiek veikta Rūre Liepāja veselības un aprūpes vietā.

Kāpēc izvēlēties Rūre?

01

Patstāvību veicinoša vide

Rūre nav slimnīca — tā ir veselības un aprūpes vieta, kas nodrošina ērtu dzīvi un atbalsta seniorus viņu ikdienā, aicinot pašiem iesaistīties savas veselības uzlabošanā un palīdzot būt veselīgiem un aktīviem pēc iespējas ilgāku laiku.

02

Īpaši pielāgotas ikdienas aktivitātes

Sākot ar maltītēm un beidzot ar kultūras pasākumiem — visi Rūre notikumi ir īpaši piemēroti klientu vēlmēm un veicina gan ķermeņa, gan prāta labsajūtu. Kultūras un sociālajās aktivitātes regulāri aicinām iesaistīties arī Rūre klientu radiniekus.

03

Nepārtraukts sociālais un medicīniskais atbalsts

Rūre ir piemērota vieta gan senioriem, kuriem nepieciešama nepārtraukta medicīniska uzraudzība, gan tiem, kuri ir patstāvīgi savā ikdienā. Ērti un ātri pieejami medicīnas pakalpojumi ļauj ilgstoši uzturēt veselību un justies droši arī neparedzamās situācijās.

Pansionats

Aprūpe pēc nepieciešamības

Saviem klientiem medicīnas pakalpojumus nodrošinām atkarībā no nepieciešamā veselības aprūpes līmeņa — no vienkāršas rehabilitācijas vai ikdienas atbalsta līdz augstas kvalitātes paliatīvai aprūpei, Rūre piedāvā visaptverošus veselības pakalpojumus dažada vecuma pacientiem.

Ikvienam, kas kļūst par Rūre klientu 1.vizītes laikā tiek veikta multidisciplināra veselības pārbaude, iesaistot veselības, sociālās un rehabilitācijas aprūpes profesionāļus, pēc kuras tiek noteikts nepieciešamais veselības aprūpes līmenis.

Sociālais pakalpojums “ATELPAS BRĪDIS”

Iespēja tuviniekiem, kuri ikdienā rūpējas par nedziedināmi slimu cilvēku, uz mirkli atpūsties, veltīt laiku sev, lai atpūstos un parūpētos par savām vajadzībām.

Ģimenes, kuras ilgstoši rūpējas par savu tuvinieku – onkoloģisko, neiroloģisko un neārstējami slimo (paliatīvo un hospisa) pacientu – aprūpi, nogurst ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski. Īpaši, rūpējoties par slimnieku viņa pēdējās dzīves nedēļās vai mēnešos. Daudzi tuvinieki, dzīvojot šādos stresa apstākļos ilgstoši, zaudē pašpaļāvību un spēku.

Centrs “Rūre” piedāvā sociālo pakalpojumu “Atelpas brīdis” . Pakalpojuma mērķis ir nodrošināt cilvēkiem, kuriem nepieciešama īpaša aprūpe, īslaicīgu diennakts sociālās aprūpes pakalpojumu, atslogojot ģimenes un piederīgos no smagās, atbildību un lielu spēku prasošās aprūpes pienākumu veikšanas.

Kā kļūt par Rūre klientu?

Katram Latvijas senioram, kurš saniedzis pensijas vecumu ir tiesības saņemt veselības un aprūpes pakalpojumus kādā no Latvijas sociālās aprūpes vietām.

Sadarbojoties ar Liepājas pašvaldību, arī Rūre piedāvā augstas kvalitātes sociālās aprūpes pakalpojumus gan vietējiem, gan citu reģionu senioriem.

01

Pieteikšanās

Pretendējot uz pašvaldības apmaksātu pakalpojumu, sazinieties ar savas pašvaldības sociālo dienestu norādot, ka vēlaties kļūt par Rūre klientu. Uz pašvaldības apmaksātu vietu var pretendēt iedzīvotāji no pašvaldībām, kam ir noslēgta sadarbība ar Rūre.

Piesakoties uz pašvaldības nodrošinātu sociālās aprūpes pakalpojumu senioriem, tas izmaksās 85% no pensijas apmēra, savukārt, starpību no kopējām pakalpojuma izmaksām segs pašvaldība. Pašvaldības nodrošināto aprūpes vietu skaits ir ierobežots.

02

Pirmā vizīte

Pēc pieteikšanās vienosimies par laiku pirmajai vizītei, kuras laikā iepazīsimies, veiksim nepieciešamās veselības pārbaudes un vienosimies par piemērotāko aprūpes līmeni un izmaksām, kā arī iepazīstināsim ar pieejamajiem papildu pakalpojumiem.

Pēc veselības pārbaudes mēs Jūs iepazīstināsim ar Rūre Liepāja komandu, telpām un teritoriju, kā arī pastāstīsim par mūsu ikdienu, tradīcijām un Rūre aktuālajiem notikumiem.

03

Pievienošanās Rūre

Uzsākot dzīvi Rūre Liepāja veselības un aprūpes vietā, gan Jums, gan Jūsu radiniekiem ik mirkli būsim līdzās, lai atbalstītu visos ikdienas notikumos.

Katram Rūre klientam nodrošinām iespēju pašam plānot savu ikdienu, vienlaikus aicinot iesaistīties kultūras notikumos, regulāri informējot par jaunumiem un aktualitātēm Rūre Liepāja un organizējot kopīgus Rūre pasākumus.

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK
PAR RŪRE VAI RADUŠIES
JAUTĀJUMI?

Zvani 8882 vai raksti
e-pastu info@rure.lv

Rūre centra iekšējie kārtības noteikumi

Vides pieejamība centrā Rūre

Informācija pacientiem/klientiem

Informācija pacientiem/klientiem (RU)

Dienas kārtība

© Rūre 2023