Jaunizveidotā veselības centra Rūre paliatīvās aprūpes klīnika ir balstīta uz kvalitāti, sapratni un augstu profesionalitāti ar mērķi sniegt labāko iespējamo medicīnisko aprūpi dzīves izskaņā.

Kas ir paliatīvā aprūpe?

Paliatīvā aprūpe ir specializēta medicīniskā aprūpe cilvēkiem, kuriem diagnosticēta slimība terminālā stadijā. Šāda veida aprūpe ir vērsta uz slimības simptomu un stresa mazināšanu. Mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti gan pacientam, gan ģimenei.

Paliatīvo aprūpi nodrošina īpaši apmācīta ārstu, medmāsu un citu speciālistu komanda. Paliatīvā aprūpe balstās uz pacienta vajadzībām, nevis uz pacienta prognozi.

Kas ir hospisa aprūpe?

Hospisa aprūpe ir veselības aprūpes veids, kas koncentrējas uz nedziedināmi slimo pacientu aprūpi dzīves beigās. Tās prioritāte ir vairot dzīves kvalitāti un komfortu, mazinot sāpes un ciešanas.

Kāpēc izvēlēties Rūre?

- Ārsta izstrādāts un personalizēts medicīniskās aprūpes plāns katram pacientam

- Pacienta veselības stāvokļa kontrole medicīnas personāla uzraudzībā visas diennakts garumā

- Manipulācijas(medikamentu ievade, brūču apkopšana un pārsiešana, mākslīgo atveru kopšana t.sk. traheostomas kopšana)

- Fizioterapija un fizikālā terapija

- Psihologa un kapelāna pakalpojumi

Pakalpojuma cenrādis

Vienvietīga palāta

71,50€

/dienā

Divvietīga palāta

55€

/dienā

Trīsvietīga palāta

47€

/dienā

Sīkākai informācijai zvanīt uz 8882

Sociālās aprūpes centrs

Paliatīvās aprūpes pakalpojumi mājās

Mēs Rūre uzskatām, ka mūža nogali ikvienam cilvēkam ir tiesības pavadīt cieņpilni. Arī tad, ja nepieciešama nopietna aprūpe. Un tādu mēs piedāvājam, turklāt mājās. Lai to saņemtu, nepieciešams Liepājas reģionālās slimnīcas konsīlija lēmums par paliatīvās aprūpes statusa piešķiršanu konkrētam pacientam. Rūre pakalpojumi pieejami Liepājas pilsētas, Aizputes, Grobiņas, Priekules, Nīcas, Durbes, Pāvilostas, Vaiņodes un Rucavas novados.

Paliatīvo aprūpi Rūre nodrošina, saskaņā ar individualizētu medicīniskās, fizikālās, garīgās un sociālās aprūpes plānu. No tā atkarīgs apmeklējumu skaits nedēļā, zāļu lietošana un citas manipulācijas. Aprūpes sniegšanas ietvaros Rūre padziļināti sadarbojas un komunicē ar pacienta piederīgajiem, nodrošinot viņu apmācību un izglītošanu pareizā un kvalitatīvā pacienta apkopē.

Neskaidrību, sarežģītu situāciju vai veselības stāvokļa pasliktināšanās gadījumā pacients un piederīgie var 24/7 sazināties ar zvanu centru/koordinatoru, lai saņemtu telefonkonsultāciju.

Kā pieteikties?

Pakalpojuma saņemšanai nepieciešams slimnīcas konsīlija slēdziens par indicētu paliatīvu aprūpi, simptomātisku terapiju.

Pēc konsīlija slēdziena saņemšanas, pacients un/vai pacienta piederīgie var sazināties ar Rūre koordinatoru pa tālruni 8882 un pieteikt pirmreizējo vizīti.

© Rūre 2023